mund te beni gjithe pyetjet qe doni

Shko poshtė

mund te beni gjithe pyetjet qe doni

Mesazh nga FATOS prej Wed Mar 12, 2008 7:17 pm

pse eshte kaq e pa drejte kjo bote??????????????????????? Question Question Wink
FATOS
FATOS
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : italy
Registration date : 10/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mund te beni gjithe pyetjet qe doni

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Mon Mar 17, 2008 1:10 pm

he pra kete du te gjej dhe un :D
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mund te beni gjithe pyetjet qe doni

Mesazh nga **_ALBANIAN_** prej Wed Mar 19, 2008 12:32 pm

o toso kush po e merr vesh mer :D
**_ALBANIAN_**
**_ALBANIAN_**
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 51
Registration date : 28/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mund te beni gjithe pyetjet qe doni

Mesazh nga leti prej Sat May 17, 2008 3:57 pm

o tosi po se ka gjet Sterio Spase pse-ne , do ta gjesh ti!
por po ta them nje sepse.
jane njerzit te tille ndaj.
Njerzit e bejne boten ndaj bota eshte e tille.

leti

Numri i postimeve : 2
Registration date : 03/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mund te beni gjithe pyetjet qe doni

Mesazh nga MONDI prej Wed May 21, 2008 4:17 pm

pse na ka braktis shqiperia neve Sad
MONDI
MONDI

Numri i postimeve : 6
Registration date : 15/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mund te beni gjithe pyetjet qe doni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi