PREZANTIMI I VAJZAVE

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Mon Mar 10, 2008 4:16 pm

.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga Lola prej Thu Mar 20, 2008 3:54 pm

hi un jam lola , rri ne shqiperi

mire se erdha dhe uroj tja kalojm sa me bukur lol!
Lola
Lola
VIP
VIP

Numri i postimeve : 23
Registration date : 19/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Thu Mar 20, 2008 4:38 pm

mire se na gjete lola kolofsh sa me mire :D

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga LEDI prej Thu Mar 20, 2008 4:42 pm

Pershendetje Lola!!!
Te uroj tja kalosh sa me kendshem....
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga FATOS prej Thu Mar 20, 2008 7:31 pm

pershendetje Lola!!!!!!!!!!!!!! cheers Laughing
FATOS
FATOS
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : italy
Registration date : 10/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga Lola prej Thu Mar 20, 2008 8:08 pm

faleminderit ēuna!!!!!!!!!!! jeni shume te mire!!! Embarassed
Lola
Lola
VIP
VIP

Numri i postimeve : 23
Registration date : 19/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga Blerta prej Thu Apr 24, 2008 2:04 pm

pershendetje te gjith antarve

un jam blerta


per me shum mendoj se do njihemi me mire ketu
Blerta
Blerta
VIP
VIP

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Thu Apr 24, 2008 5:44 pm

mire se na ke gjet blerta

vertet bionde je?

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga dakku prej Thu Apr 24, 2008 5:45 pm

MIRE SE ERDHE BLERTA!!!!!! 8)
dakku
dakku

Numri i postimeve : 57
Registration date : 23/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_ALBANIAN_** prej Thu Apr 24, 2008 6:22 pm

MIRE SE NA ERDHE YLLI

KALOFSH SA ME MIRE lol!

_________________
Sekret e zemres tėnde mos ja trego askujt se po si mbajti zemra jote nuk i mban zemra e askujt"
**_ALBANIAN_**
**_ALBANIAN_**
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 51
Registration date : 28/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga elonalb prej Thu May 01, 2008 3:18 pm

Ciao te gjitheve une jam Elona!!!!!

elonalb

Numri i postimeve : 2
Registration date : 01/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga LEDI prej Thu May 01, 2008 4:41 pm

Pershendetje Elona te uroj tja kalosh sa me mire !!!!!
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Thu May 01, 2008 9:10 pm

ciao elona. Mire se erdhe . Klm e befsh qef. lol!

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga elona_girl prej Tue May 06, 2008 8:38 pm

mire se ju gjeta
une jam elana nga tirona

elona_girl

Numri i postimeve : 1
Registration date : 06/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Wed May 07, 2008 12:35 pm

pershendetje elona

mire se erdhe kalofsh sa me mire

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_ALBANIAN_** prej Wed May 07, 2008 6:08 pm

hi elona mire se na ke gjet :D

kalofsh mire ne bofsh sa me shume qef lol!

_________________
Sekret e zemres tėnde mos ja trego askujt se po si mbajti zemra jote nuk i mban zemra e askujt"
**_ALBANIAN_**
**_ALBANIAN_**
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 51
Registration date : 28/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga Blerta prej Wed May 07, 2008 6:09 pm

**_THE GODFATHER_** shkruajti:mire se na ke gjet blerta

vertet bionde je?

po lal bionde jam pse nuk te pelqejn biondet ty? :D
Blerta
Blerta
VIP
VIP

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga Saimir prej Wed May 07, 2008 6:23 pm

pershendetje tirona
mire se erdhe
Saimir
Saimir
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 12
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.qefi.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga TONIII prej Thu May 15, 2008 11:58 am

PERSHENDETJE BLERTA DHE ELONA
TONIII
TONIII

Numri i postimeve : 7
Registration date : 15/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga Blerta prej Thu May 15, 2008 2:20 pm

pershendetje toni Exclamation
Blerta
Blerta
VIP
VIP

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga gurbetqarja prej Mon May 19, 2008 1:33 pm

pershendetje per te gjith vellezer e motra dhe mir se ju gjeta
jam Gurbetqarja jetoi ne Gjermani per ket artsye se jetoi ne gyrbet e kam marr ket nik ju pershendes te gjitheve dhe deshiroi qe te kalojm si ma se miri te gjith se bashku


gurbetqarja

Numri i postimeve : 3
Registration date : 19/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Mon May 19, 2008 2:56 pm

Mire se erdhe gurbetqare kalofsh sa me mire ne mesin tone lol!

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga denisi1989 prej Sat Jun 21, 2008 3:51 pm

cfar adrrese vari lesht kjo ketu perhere te njejtat gjera ka.shtoni mer gjere shtoni se lat nommmmmmmm....ahahhaha

denisi1989

Numri i postimeve : 7
Registration date : 02/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga TONIII prej Sat Jun 21, 2008 3:52 pm

MIRESE JU KAM GJET TE GJITHEVE SHNOSHE I HERE Shocked BLERTA MIRESETEKAM GJET DHE TY
TONIII
TONIII

Numri i postimeve : 7
Registration date : 15/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Sat Jun 21, 2008 4:01 pm

deniso jep na i mendim lal ca te shtojm?

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTIMI I VAJZAVE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi