KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Shko poshtė

KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Wed Mar 19, 2008 5:01 pm

un them e fiton njera kush del nga liverpool-arsenal

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga Leo8586 prej Sun Mar 23, 2008 4:46 pm

Chelsea
Leo8586
Leo8586

Numri i postimeve : 30
Registration date : 19/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga **_ALBANIAN_** prej Wed Apr 23, 2008 1:37 pm

e fiton barcelona per ket vit

_________________
Sekret e zemres tėnde mos ja trego askujt se po si mbajti zemra jote nuk i mban zemra e askujt"
**_ALBANIAN_**
**_ALBANIAN_**
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 51
Registration date : 28/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga Blerta prej Wed Apr 30, 2008 5:45 pm

manchester e fiton dhe e meriton
Blerta
Blerta
VIP
VIP

Numri i postimeve : 27
Age : 32
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga Tony Montana prej Thu May 01, 2008 4:27 pm

MANCHESTER UNITED!!!!!
Tony Montana
Tony Montana

Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : Tirana.Albania
Registration date : 28/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga LEDI prej Thu May 01, 2008 4:37 pm

Chelsea
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga elgert prej Tue May 06, 2008 8:12 pm

chelsea sigurisht
po them dhe diēka me shume se chelsea do ti marri edhe premier ligen manch utd

elgert

Numri i postimeve : 5
Age : 33
Location : italy
Registration date : 06/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Wed May 07, 2008 12:38 pm

ne ket pike them qe championsin e fiton chelsea ndersa premier league e fiton manchster united

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga Leo8586 prej Sun May 25, 2008 5:24 pm

Fiton Manchester utd me penallti!!! Nuk jam i sigurte po ka mundesi qe te dale.
Leo8586
Leo8586

Numri i postimeve : 30
Registration date : 19/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KUSH E FITOJ CHAMPION LEAGUE 2007-2008

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi