BARCALETA PIKANTE

Shko poshtė

BARCALETA PIKANTE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Wed Mar 19, 2008 5:09 pm

Nje vajze nga Prizreni martohet me nje qun nga Tetova.
Ne dasem kur mblidhen te dy familjet ja marrin kenges tetovaret:
Kemi marre nusen o, me q*(kije-kafshe) e me qerre ooo
Nusja thote uaaaaaaa po mire keta qe me morren per ate punen e dime po pse e thone para te gjithve.
Te nesermen kur zgjohet nusja e pyet vjehrra:
He nuse qysh u ngrehe.
Prap nusja uaaaaaaa po cfare i duhet kesaj c`bej me tim shoq.
Iken nusja te beje dreken edhe e ve mishin te piqet kur vjehrri per ta bere nusen te ndihet si ne shtepi e pyet duke i buzeqeshur:
He nuse mish piqke(nga gjuhet sllave piqki i bie p****)
Ja kthen nusja tere nerva: Jo mish k*** he nenen juve.

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BARCALETA PIKANTE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Wed Mar 19, 2008 5:09 pm

Nje mbret kishte tri vajza binjake,per te cilat kishte gjetur tre meshkuj te pershtatshem!
Meqenese mbreti ishte shume i pasur dhe i kishte vetem tri vajza e asnje djal,u kishte thene vajzave qe pas marteses te jetojne ne vilen e tij!
Ne naten e pare te marteses,gruaja e mbretit shkon pas dere te shpiunoje se cfare po ndodh me vajzat e saj!
Kur shkon tek dera e pare degjon te qeshura dhe mendon:Qesh nga kenaqesia!
Tek dera e dyte degjon te qara dhe mendon:Qan nga kenaqesia!
Tek dera e trete nuk degjon asgje,as te qeshura e as te qara!E shqetesuar se midis tyre ndoshta gjerat spo funksionojn nuk flen gjithe naten!
Te nesermen e pyet vajzen e saj:"mire moj bij si kalove mbreme"?
"Ska me mire" - pergjigjet vajza!
"Po si ashtu? -pyet e habitur ajo - ne dhomen tende s kishte fare zhurme"!
"E moj nene - ia kthen vajza - Je ti ajo qe na ke mesuar se s duhet te flasesh kur ke dicka ne goje"

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BARCALETA PIKANTE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Wed Mar 19, 2008 5:10 pm

ne komisariatin e policise kishte 3 dite qe flitej vetem per prostituten e re te zones. thuhej se ishte vertet e zonja ne profesionin e saj.
nje dite duke folur me zevendesin e tij shefi i komisariatit vendos te shkoj e ta provoj kete te rene e zones. kthehet mbas gati 1 ore krejt i zhgenjyer
-he zoti shef,-e pyet zevendesi,- si ju duk
-fjale boshe, me mire gruaja ime,- ia kthen gjithe nerva.
i shtyre nga kurioziteti vendos edhe zevendesi te shkoj ta provoj, e kur kthehet shefi e pyet plot kureshtje:
- he, po ty si tu duk???
-keni te drejte zoti shef, shume here me mire gruaja juaj

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BARCALETA PIKANTE

Mesazh nga **_THE GODFATHER_** prej Wed Mar 19, 2008 5:11 pm

Cfare do te thote politike?
Nje dite djali i thote babait:
Djali: O babi, cfare do te thote Politika?
Babi: Po ja le te marrim nje shembull.
Un jam ndermarresi pra, jam kapitalisti
Mamaja qe drejton leket eshte qeveria
Gjyshi eshte bashkia sepse eshte me i vjetri
Kjo rrogtarja nga Venezuela qe kemi eshte klasa puntore
Dhe keshtu te gjithe shqetesohemi dhe punojme per ty qe je populli, ndersa vellai i yt i vogel (6 muajsh) eshte e ardhmja.
E more vesh tani biri im?
Mepas djal shkon duke menduar ate cfare i tha Babi. Gjate nates Djali zgjohet nga te qarat e foshnjes (vellai i vogel) i cili kishte bere mutin ne panolina.
Don te zgjoje mamin por ajo ishte duke fjetur.
Shkon tek babi por e gjen ate duke palluar Venezuelanen dhe gjen gjyshin qe po shikonte nga vrima e celesit.
Te gjithe ishin kaq te zene sa qe asnje nuk e dallon pranine e djalit.

Te nesermen Babi e pyet perseri djalin:
Babi: he more bir e kuptove fjalen politike?
Djali: Po babi e kam kuptuar.
Kapitalistat ja fusin puntoreve.
Bashkia rri dhe ben sehire , shikon.
Qeveria ja fut gjume.
Per popullin nuk e can asnje fare.
Ndersa e ardhmja eshte zhytur ne m****.

_________________
Nothing can be so amusingly arrogant as a young man who has just discovered an old idea and thinks it is his own.
**_THE GODFATHER_**
**_THE GODFATHER_**
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 114
Location : ITALIA
Registration date : 27/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BARCALETA PIKANTE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi