KERKESA PER FILMA

Shko poshtė

KERKESA PER FILMA

Mesazh nga **_ALBANIAN_** prej Thu Mar 20, 2008 7:38 pm

Ketu mund te beni kerkesa per filmat qe ju mungojn e do tju pelqenit ti shikonit

_________________
Sekret e zemres tėnde mos ja trego askujt se po si mbajti zemra jote nuk i mban zemra e askujt"
**_ALBANIAN_**
**_ALBANIAN_**
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 51
Registration date : 28/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://milan.forumandco.com/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKESA PER FILMA

Mesazh nga Tony Montana prej Mon Apr 28, 2008 6:50 pm

un po kerkoja SPIDERMAN 3

po patet mundesi me ma gjet ner do beni klm all lol!
Tony Montana
Tony Montana

Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : Tirana.Albania
Registration date : 28/04/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKESA PER FILMA

Mesazh nga LEDI prej Wed Apr 30, 2008 2:13 pm

Pershendetje te gjithve!!
Un po kerkoj filmat; Doberman dhe Monsignor Ibrahim e i fiori del corano, dhe nuk po i gjej, a mund te me ndihmoni??
Faleminderit perpara Rolling Eyes nga Edvini
LEDI
LEDI
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 81
Location : italy
Registration date : 12/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KERKESA PER FILMA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi