Ke liber jeni duke lexuar ne keto momente?

Shko poshtė

Ke liber jeni duke lexuar ne keto momente?

Mesazh nga Dano prej Sat May 24, 2008 12:39 am

Drjet me then per momentin skam lexu gjo se skam pas kohe po ju? :D

Dano
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 4
Registration date : 23/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke liber jeni duke lexuar ne keto momente?

Mesazh nga Saimir prej Mon May 26, 2008 12:22 pm

jam duke lexuar librin e fisikes2 eshte i bukur fare :D bounce
Saimir
Saimir
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 12
Registration date : 24/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.qefi.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke liber jeni duke lexuar ne keto momente?

Mesazh nga FATOS prej Mon May 26, 2008 3:37 pm

sa mbarova ABETAREN dhe tani thashe te filloj nje me interesant si LEXIMI 1 scratch
FATOS
FATOS
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : italy
Registration date : 10/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ke liber jeni duke lexuar ne keto momente?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi