RREGULLAT E FORUMIT !!!!!

Shko poshtė

RREGULLAT E FORUMIT !!!!!

Mesazh nga FATOS prej Mon Mar 10, 2008 7:26 pm

1-nuk lejohen sharjet dhe ofendimet
2-nuk lejohen reklamat
3-nuk lejohet te perdoresh foto te huaja si personale
4-Ndalohen postimet me pėrmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje nė faqe tė tilla). Shkelja e kėsaj pike do tė sjelle si pasojė paralajmėrim pėr heqjen e sė drejtės sė postimit nė forum.
5-Forumi ruan dhe garanton informacionet personale qe Vet Antari kur Antarsohet me vullnetin e tije deshiron qe te mos te jene publike,kushdo qe do te minoje kete fushe te informacioneve private te Antarve do te perjashtohet nga Forumi!
6-Stafi Drejtues i ketij forumi operon ne baze te kesaj rregulloreje per te garantuar Mirvajtjen dhe vazhdimesine e tije!
falemindrit per mirkuptimin!!!!!
FATOS
FATOS
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 65
Age : 33
Location : italy
Registration date : 10/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi